Kahve Falında Saray Soytarısı Görmek

Kahve Falında Saray Soytarısı Görmek
26 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 5.036 kez okundu.

Kahve falında saray soytarısı görmek; yakın zamanda çağırılacağınız ihtişamlı bir kutlamayı simgeler. Alacağınız bir yemek daveti sonrasında çok güzel ağırlanabilir ve misafirperver insanlarla kaynaşabilirsiniz. Yeni kurulan dostlukları pekiştirmek adına da bazı ortak plan ve davetler söz konusu olabilir. Falda saray soytarısı görmek, bazen de hayatı umursamayan ve şen şakrak bir insana yorumlanır. Bu insan fazla sorumsuz olması sebebiyle sizleri üzebilir.

falda saray soytarisi gormekKahve fincanında kral soytarısı şekli çıkması, genelde eğlence ve kutlamalar olarak değerlendirilir. Katılacağınız dost meclislerinde yeni arkadaşlıklar edinebilir ve hayat enerjisi yüksek olan insanlardan etkilenebilirsiniz. Kahve tabağında saray soytarısının anlamı, hane içerisinde değerinizin düşeceği manasına gelir. Gelecek günlerde bazı davranış veya sözleriniz yanlış anlaşılabilir ve size karşı akrabalarınız cephe alabilirler.

Falda görülen saray soytarısı şekli, bazı fal bakan kişiler tarafından neşe ve eğlence ortamlarına davet edilmeye yorumlanır. Günleriniz şen şakrak geçmeye başlayabilir. Kahve falında kral soytarısı görmek,  her ne kadar pozitif manalara gelse de, bazen fal sahibine değer vermeyen ve küçük gören insanlara yorumlanmaktadır. Bu insanlar sizi yerden yere vursa da, her biri pişman olacaklar.

Kahve falında saray soytarısı ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, şu günlerde kalabalık ortamlara girebilir ve yeni yerler görebilirler. Yeni insanlarla da tanışabilirsiniz. Neşenizi yerine getiren insanlar çevrenizden hiç eksik olmayacak ve sizi küçük gören insanlar şaşkınlığa uğrayacak.

Kahve fincanında saray soytarısı sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında palyaço görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Saray Soytarısı Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git
    Maaş uzmanı