Kahve Falında Sütyen Görmek

Kahve Falında Sütyen Görmek
26 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 2.844 kez okundu.

Kahve falında sütyen görmek kimi yorumcular için iyi yorumlanırken, kimi yorumcular tarafından da farklı yorumlanmaktadır. Kimi yorumcular tarafından falda sütyen görmek sürekli duygu değişimleri yaşayan, inişli – çıkışlı uçarı bir kişilik olduğunuza yorumlanabilir. Buna karşın  diğer yorumlara göre sütyense heyecanlı günlere, zor durumda kalmaya, kötü alışkanlıklar konusunda (alkol – sigara) aşırı gittiğinize, zira bu konuya dikkat etmezseniz sağlığınızın bozulacağına delil olabilir.

Aile hayatı süren kişiler içinse sütyen gayet huzurlu ve mutlu bir aile hayatı sürdüreceğinize delalet eder. Sütyen obje olarak rahatlığın ve huzurun simgesidir. Problemli ve ayrılıkla sonlanmış ilişkiler içinde sütyen barışmanın ve süt liman mutlu, huzurlu ilişkilerin habercisidir. Okul hayatında başarılı olmaya, beklenmeyen haberlere, hayırlı başlangıçlara delil olabilir. Kahve falında sütyen görmek kişinin hayatına dikkat etmesi manasına da gelmektedir.

Sütyen fincanda çok geniş alana yayıldıysa iman konusunda çelişkiye, askısız sütyen kırık bir kalbe, askılı sütyen huzura, mutluluğa alamettir. Aynı zamanda da cinselliği ve aşkı simgeler sütyen… Falında sütyen gören kişi oldukça aktif bir aşk hayatı yaşayacaktır demektir. Desenli sütyen bir aşk kaçamağı belirtisi olabilir. Yine falda sütyen, utanç verici bir olayla karşılaşmaya ve yüz kızartıcı olaylara da delil olabilir. Fincanda sütyen görmek yanlış ilişkilere sapmaya ve bunun sonucunda çıkacak olan büyük tartışmalara haberci olabilir. Bu nedenle rüyasında sütyen gören bir kişi aşk hayatı konusunda dikkatli olmalı ve tedbiri elden bırakmamalıdır. Kahve falında sütyen görmek bazen iyi bazen de dikkat anlamında yorumlanmaktadır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı