Kahve Falında Tahterevalli Görmek

Kahve Falında Tahterevalli Görmek
6 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 5.036 kez okundu.

Kahve falında tahterevalli görmek; bazı belirsizliklerin fal sahibinin hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine yorumlanır. Bir konuda tam umutlarınız artarken, tekrar hüsrana uğramak sizi pes etme aşamasına getirebilir. İş veya eğitim hayatına dair alacağınız kararların arkasında durmaya gayret etmelisiniz. Sürekli fikirlerinizi değiştirmeniz ve bazı konular karşısında kararsız kalmanız, size destek olan insanların hayal kırıklığına uğramasına neden olabilir. Özellikle başladığınız işleri yarım bırakmanız, çevrenizdeki insanların size duydukları güveni sarsmanıza neden olabilir. Falda tahterevalli görmek; bazen de inişli çıkışlı bir hayata sahip olduğunuzu gösterir. Tam başarılı olmuşken, sürekli bu başarı ve mutluluk kursağınızda kalıyor olabilir. Hayatın zorluklarına karşı çok güçlü olmanız gerekecek.

falda tahterevalli gormekKahve fincanında tahterevalli şekli çıkması, genelde belirsizlikler ve kararsızlıklar anlamına gelir. Aşk hayatına yönelik yapılan yorumlarda, falına bakılan kişinin ayrılık sonrası tekrar barışması anlamına gelir. Hatta iki kişi arasında kalabilir ve hangisinin geleceğinizdeki doğru kişi olduğuna karar vermekte zorlanabilirsiniz. İki kısmet arasında kalmanın yanı sıra, evlilik konusunda da kararsız ve isteksiz olacağınız yönünde değerlendirilir. Kahve tabağında tahterevallinin anlamı, hane içerisinde akrabalarınızla ilişkilerinizin bir iyi, bir kötü olmasıdır. Bazı insanlarla aranız tam iyiyken, yeniden aranıza mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz.

Falda görülen tahterevalli sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından, karışık düşünceler içinde olduğunuza yorumlanır. Aynı zamanda, çevrenizde de dengesiz haller içerisinde olan insanlar olabilir. Bu kişilere uyarsanız ve onların sözüne kanarsanız, sonrasında pişman olabilirsiniz. Daha mantıklı ve kendinden emin kişilerin sözüne önem vermeye dikkat edin.

Kahve falında tahterevalli ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, maddi veya manevi yönden bir çöküş sürecine girebilirler. Ancak kısa sürede bu olumsuzlukları atlatacak ve yeniden yükselişe geçeceksiniz. İlerleyen günlerden aldığınız her kararın arkasında durmaya gayret edin ve insanların size duydukları güveni boşa çıkarmamaya çalışın. Yoksa üzülen taraf sizler olabilirsiniz.

Kahve fincanında tahterevalli sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında salıncak görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı