Kahve Falında Tepe Görmek

Kahve Falında Tepe Görmek
16 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 15.745 kez okundu.

Kahve falında tepe görmek; çok az çaba harcanarak kazanılan paraya ve unvana yorumlanır. Az bir emek ile çok büyük başarılar elde edebilirsiniz. Falına bakılan kişi geleceğe dair planlarını gerçekleştirirken çok az zorluk atlatacak demektir. Falda tepe görmek, genelde az bir alın teri ile kazanılan para ve makamın yanı sıra; zorluk çekmeden konulan toplu para ve bir mirası da simgeler.

falda tepe gormekKahve fincanında tepe şekli çıkması, genelde fal sahibinin içini ferahlatıcı ve umut verici anlamlara gelir. Eğer bir gönül işiniz varsa, aile büyükleriniz ilişkinizi onaylayacak ve önünüze engel çıkaran biri olmayacak demektir. Kahve tabağında tepenin anlamı, aile fertleriyle sorunlarınızı kısa süre içerisinde çözüme eriştireceğinize yorumlanır. İkili ilişkilerde ufak tefek sıkıntılar olsa da, ilişkinize zarar veren bir durum uzun vadede olmayacak.

Falda görülen tepe sembolü, zahmetsizce elde edilen başarı ve zaferdir. Size kimse baskı uygulamayacak ve sıkıntısız bir hayata sahip olacaksınız. Kahve falında dağ tepe görmek, yakın zamanda çıkılacak seyahati müjdeler. Bu seyahatin amacı sıkıntılardan uzaklaşmak olabilir. Kahve falında tepede oturan insan görmek, çalıştığınız alanda başarılı ve şan şöhret sahibi biri olacağınızı simgeler. Okul veya iş hayatınızda kalabalık kitlelere adınızı duyuracağınız başarılara imza atacaksınız. Kahve falında tepeye çıkmak, kısa süre içerisinde hızlı adımlarla hayallere ulaşmak ve yüksek enerjiye sahip olmaktır. İnatçı bir karaktere sahipsiniz ve zirve hedefliyorsunuz. Kahve falında tepede insan görmek de yüksek mertebe anlamına gelir. Refah dolu günlere sahip olacaksınız.

Kahve falında tepecik görmek, ufak zaferler şeklinde yorumlanır. Bekleyişlerin ve hasretin sona ermesi olarak da yorumlandığı görülür. Kahve falında tepede bayrak görmek, hükümet işleri olan kimselerin bu işlerini sorunsuz halletmesi anlamına gelir. Hiç sıkıntı çekmeden hükümet işlerinizi halledeceksiniz. Kahve falında iki tepe birden varsa, önünüzde aşmanız gereken iki engeliniz olduğunu gösterir. Bu engeller parasal anlamda olabilir.

Kahve falında tepe ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımızı parlak bir gelecek bekliyor demektir. Çevrenizi şaşırtan başarılarınız olabilir ve çaba sarf etmeden güzel ödüller kazanabilirsiniz. Önünüze çıkacak engeller hep aşılması kolay olacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git