Kahve Falında Tepsi Görmek

Kahve Falında Tepsi Görmek
18 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 6.078 kez okundu.

Kahve falında tepsi görmek; gelecek bir haber sonrası çıkılacak yolculuğu simgeler. Fal sahibi alacağı bir haber karşısında hemen yola koyulabilir. Aynı zamanda sevdiğiniz bir insanın davetine katılmak için de uzun bir yolculuk yapabilirsiniz. Falda tepsi görmek, bir kutlama daveti alacağınıza da yorumlanır. Uzakta oturan bir yakınınız sizi düzenleyeceği organizasyona çağırabilir.

falda tepsi gormekKahve fincanında tepsi şekli çıkması, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafında yakın zaman nişan haberi alınacağına yorumlanır. Falına bakılan kişi bekarsa, gelecek günlerde ciddi bir ilişki ve ardından nişan töreni olabilir. Kahve tabağında tepsinin anlamı, haneden birinin parmağına yüzük takmasıdır. Kendi aile fertlerinizden biri yakında evlenebilir. Evlilik çağına gelmiş kardeşleriniz varsa, yakında ilişkisini resmiyete dökmek istediğini ailenize duyurabilir.

Falda görülen tepsi sembolü, fincandaki konumuna göre değerlendirildiğinde ortaya başka yorumlar çıkabilmektedir. Eğer kahve falında elinde tepsi tutan biri varsa, bir yerden gelecek para veya hediyeleri simgeler. Evlilik çağında çocuğu olanlar, yakında çocuklarının izdivaç kurduklarına şahit olacaklar demektir. Kahve falında kına tepsisi görmek de söz ve nişan törenleriyle bağdaşlaştırılır. Yakın zamanda çevrenizden biri evlilik kararı alarak sizi yüzük takma törenine davet edebilir. Kahve falında tepsi tutmak, evinize gelecek misafiri simgeler. Bu misafirin gelme amacı size bir müjde vermek olabilir. Bu misafir ev halkını mutlu edecek havadisler getirecektir. Kahve falında boş tepsi görmek, çok fazla harcama yapıyorsanız bir müddet harcamalarınızı kısmanız yönünde uyarı manası taşır. Gelecek günlerde toplu paraya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Kahve falında tepsi ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, yakın zamanda yolculuk yapabilirler ve nişan kutlamasına katılabilirler. Bekar olanların karşısına evlilik fırsatı çıkabilir. Yakın süreçte işleriniz yolunda gidecek ve sevdiklerinizle bir araya geleceksiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git