Kahve Falında Top Görmek

Kahve Falında Top Görmek
1 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 10.739 kez okundu.

Kahve falında top görmek; her söze inanan ve her yola yola gelen bir insanı simgeler. Bu insan başkalarının sözlerine çok önem veriyor ve kendi hayatına dair aldığı kararlarda başkalarına fazla güveniyor. İnsanların sözlerini fazla ciddiye almak ve hayatının her aşamasında başkasına göre hareket etmek bu kişinin sürekli zarar görmesine neden olabilir. Falda top görmek, bazen de etrafta dolaşan dedikodulara yorumlanır. Falına bakılan kişi hakkında yapılan dedikodular ağızdan ağza dolaşıyor olabilir. Sevdiklerinizin sizler hakkında pek de iyi düşüncelere sahip olmadıklarını öğrenebilirsiniz.

falda top gormekKahve fincanında top şekli çıkması, genelde fincandaki konumuna göre yorumlanır. Fincanın ortasında top işareti varsa, fal sahibi geçmişte bıraktığı planları yeniden gündeme getirebilir ve tekrar bazı hayalleri peşinde koşmaya başlayabilir. Yarım bırakılan bir işi de tamamlama kararı alabilirsiniz. Fincanın kenarında top figürü varsa, hızlı değişimlerin sizleri beklediğine işaret eder. Beklenmedik gelişmeler sonrasında iş, okul ya da çevre değişikliği yapılabilir. Kahve tabağında topun anlamı, bir zamanlar kalbini kırdığınız insanla aranızı yeniden düzelteceğiniz şeklindedir. Bu insan haneden biri olabilir ve sizler ona yapılan haksızlığın farkına vararak yeniden aranızdaki bağı güçlendirmek isteyebilirsiniz.

Falda görülen top sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından ufak tefek sıkıntıların hallolması şeklinde yorumlanır. Meslek hayatındaki sorunlarınız sona erebilir veya size huzursuzluk veren bir konuda artık içiniz rahatlayabilir. Kahve falında top oynayan insan görmek, fal sahibini kullanmak isteyen ve içinde art niyet olan bir insana işaret eder. Bu kişi bir konuda sizleri kuklası yapmak istiyor olabilir. Kahve falında savaş topu görmek, çok hararetli tartışmaların ortaya çıkacağını ifade eder. Aile içinde sinirler gerilebilir. Kahve falında ramazan topu görmek, uzun süredir almak istediğiniz bir eşyaya en sonunda sahip olacağınıza yorumlanır. Bazı eksiklerinizi tamamlamak için elinize toplu para geçebilir. Kahve falında top arabası görmek, sevdiklerinize ileteceğiniz sürpriz haberleri müjdeler. Değer verdiğiniz insanlara sevindirici haberler iletebilirsiniz.

Kahve falında futbol topu görmek, kısmetinizin yakında açılacağını ve aklınıza parlak fikirler geleceğini simgeler. Çok yakın zamanda aklınıza gelecek bir fikir, geleceğinizi değiştirecek öneme sahip olabilir. İlerleyen zamanlarda değişimlere açık olmalısınız. Şans bir süre sizlerin yanında olacak. Kahve falında basketbol topu görmek de benzer bir anlama gelir. Kahve falında alev topu görmekse, aile içine sansasyonel bir haberin geleceğini gösterir. Bu haber herkesi şaşkına uğratabilir.

Kahve falında top ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımızı rutin yaşamlarında bazı değişimler bekliyor. Sizleri kullanmak isteyen ve kendi tarafına çekmek isteyen insanlara karşı dikkatli olun. Şu günlerde daha açıkgözlü olmanızda fayda var.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git