Kahve Falında Yapboz Görmek

Kahve Falında Yapboz Görmek
23 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.334 kez okundu.

Kahve falında yapboz görmek; hayatınızda tam düzeni oturtamadığınıza ve bir şeylerin hep eksik kaldığına yorumlanır. Tam anlamıyla huzur ve mutluluğa ulaşamamanız nedeniyle umutsuzluğa kapılabilirsiniz. Ancak tüm bu dertlerin geride kalmasına az bir zaman var ve asıl mutluluğun kapılarını tez zamanda aralayacaksınız. Falda yapboz görmek, maddi veya manevi yönden eksiklerin giderilmesi anlamına gelir. Zor günlerin elbet geride kalacağına inanmalısınız.

falda yapboz gormekKahve fincanında yapboz şekli çıkması, bazı fal bakan kişiler tarafından kendinizi yalnız ve terk edilmiş hissettiğinize yorumlanır. Ailenizle aranızdaki bağlar şu günde zayıflayabilir ve sevdiklerinizi yanınızda görememeniz sizi her şeyden soğutabilir. Karamsar bir ruh hali içerisine girebilirsiniz. Ancak tüm bu kötü ruh hallerini bir kenara bırakmalı ve sevdiklerinizle aranızdaki bağları güçlendirmelisiniz. Kahve tabağında yapbozun anlamı, hane içerisinden insanlarla aranızda yok yere bazı sorunlar baş göstereceğine yorumlanır. Haneden size karşı hasetlik duyan bir insan, samimi olduğunuz insanlarla aranızı bozmak isteyebilir.

Falda görülen yapboz sembolü, zor bir sürecin sizleri beklediğini haberdar eder. Ancak bu zorlukların arkasında güzel yarınlar olacaktır. Çektiğiniz sıkıntıların meyvelerini zamanla toplamaya başlayacak ve cesaretinizi arttıracaksınız. Ancak sadece kendi iyiliğinizi düşünerek sevdiklerinizi öte planda bırakırsanız, aranızdaki bağlar derinden sarsılabilir. Kahve falında yapboz parçası görmek, bekar olanlar için yeni bir insanla tanışmak ve ciddi bir ilişkiye başlamak anlamına gelir. Bu insan sizin eksik yanlarınızı tamamlayacak ve uyumlu bir çift olacaksınız. Evli kimselerin falında yapboz parçası çıkması, fal sahibinin ailesine karşı daha sabırlı ve anlayışlı olmasının şu günlerde en hayırlı davranış olacağı yönünde bir uyarı anlamı taşır. Yoksa eşinizle bir süre küs kalabilir ve kalbini kıracak sözler söyleyebilirsiniz. Bu dönemde sabırlı olmak size kazandıracak.

Kahve falında yapboz ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, ne sosyal yaşantılarında ne de iş hayatlarında düzeni tam sağlayamayacaklar. Bunun için biraz daha sabırlı olmanız gerekecek. Sevdiklerinizle aranız açılabilir veya parasal yönden bazı kayıplar söz konusu olabilir. Ancak bu zor dönem bittiğinde şansınız açılacak ve talih sizden yana olacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git