Kahve Falında Yumruk Görmek

Kahve Falında Yumruk Görmek
9 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.653 kez okundu.

Kahve falında yumruk görmek; kendinden emin ve aldığı her kararın arkasında duran birini simgeler. Bu kişi son derece güvenilir biridir ve son kararı hep kendisi vermektedir. Fincanın ortasında yumruk işareti çıkarsa, güven duyulan kişinin fal sahibi olduğu sonucu ortaya çıkar. Çevrenizdeki insanlar sizlerin sözüne itaat edecek ve size olan güvenleri artacak. Falda yumruk görmek, bazen de çalıştığınız işte mevki yükselişi olacağına ve saygın bir iş yapacağınıza yorumlanır. Saygınlığınızın artmasıyla beraber sosyal çevrenizde de bazı değişiklikler sizleri bekliyor olacak.

falda yumruk gormekKahve fincanında yumruk şekli çıkması, genelde sorumluluk bilinci yüksek insanlarla çalışmak ve ortaya güvenilir işler çıkarmaya yorumlanır. Yeni girişimlerinizde başarı kaçınılmaz olacak. Çok kararlı hareket ettiğiniz takdirde, geleceğe dair planlarınızda bir aksaklıkla karşılaşmayacak ve insanlara mahçup olmayacaksınız. Size güvenen kimsenin bu güveni boşa çıkmayacak. Kahve tabağında yumruğun anlamı, hane içerisinde üzerinize bir sorumluluk alacağınıza yöneliktir. Alacağınız bu sorumluluk aile içi bazı sorunlara neden olabilir.

Falda görülen yumruk sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından ertelenen planların yeniden gündeme gelmesi ve bazı işlere bıraktığınız yerden yeniden başlama kararı alacağınıza yönelik yorumlanır. Eğer bir mahkemeniz varsa, sonuç tam da sizin beklediğiniz gibi olacak. Kahve falında yumruğunu kaldıran bir insan görmek ise, zafer elde etmek manasına gelir. Bir konuda elde edeceğiniz zafer sayesinde hayatınız değişebilir. Kahve fincanının kenarında yumruk figürü çıkarsa, sevdiğiniz insana almak istediğiniz bir hediye için en doğru zamanı yakında bulacağınıza yorumlanır

Kahve falında yumruk ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, mantıklı ve kararlı hareket ettikleri sürece başarılarına gölge düşüren bir şey olmayacak. Sürekli zirveye oynayacaksınız ve bazı hamleleriniz rakiplerinizi sarsacak. Aile içerisinde gerginlikler olabilir. Şu günlerde sevdiklerinize karşı sükunetinizi korumanızda fayda var.

Kahve fincanında yumruk sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında parmak görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git